Dijital Anjiografi (C Kollu)

BİLGİSAYARLI (DIGITAL) RÖNTGEN ANJiOGRAFi

Radyoloji alanında birçok konuda öncülük etmiş olan Radyotom, 1997 yılı başında, Fındıkzade Şubesinde, İstanbul'un ilk özel "C" kollu digital röntgen-anjiografi cihazını, çok üstün bir ekibin kontrolünde hizmete sunmuş, acil angiografi ihtiyaçlarına da cevap verecek şekilde organizasyonunu geliştirmiştir.

'C kollu digital röntgen ' cihazı, tecrübeli hekim ve teknisyenlerimiz elinde yüksek standartlı filmler elde etmemizi sağlamaktadır. Ayrıca eski, klasik röntgen cihazlarına oranla belirgin derecede düşük radyasyon kullandığından hastaların ve bazı incelemelerde hasta yanında durmak zorunda olan hekimlerin aldıkları radyasyon miktarını önemli ölçüde azaltmakta, aydınlık ve konforlu bir ortamda, hızlı, güvenli ve zahmetsiz incelemeler yapmamızı olanaklı kılmaktadır.

Merkezimiz Histerosalpingografi, Nefrostomi vb. bazı girişimsel yanı olan inceleme ve işlemler için klinisyenlerin kullanımına da açıktır.

Angiografi (DSA) incelemeleri bir reanimasyon uzmanının gözetim ve takibi altında yapılmakta, gerekli olabilecek her türlü cihaz ve malzeme kullanıma hazır bulundurulmaktadır. Kateterden kontrast madde seçimine kadar bütün sarf malzemelerinde güvenlik ve güvenilirlik unsurları birinci planda gözetilmektedir.

Yemek borusu, mide, ince bağırsak ve kalın bağırsak incelemeleri meslektaşlarımızın büyük ilgi ve takdirini toplamakta, bu incelemelerin sonuçları endoskopik inceleme sonuçlan ile karşılaştınlabilir düzeyde bulunmaktadır. Öte yandan enteroklizis yöntemi ile yapılan ince bağırsak incelemesi uygun cihaz ve yöntemle bir üniversite hastanesinin yanısıra sadece Radyotom'da yapılabilmektedir.

Halk arasında "rahim filmi" olarak bilinen Histerosalpingografi kullandığımız yeni teknikler ve "C kollu, bilgisayarlı" cihazın sayesinde ağrısız,risksiz, çok düşük radyasyonla yapılabilmekte, mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.


Whatsapp Destek Hattı: 0533 594 35 73
Anlaşmalı Kurumlar

Allianz Sigorta
Anadolu Sigorta
Acıbadem Sigorta
Ak Sigorta
Axa Sigorta
Ankara Anonim Türk Sigorta
Aviva Sigorta
AIG Sigorta
Compu Group Medical-Promed
Demir Hayat Sigorta
Demir Sigorta
Dubai Star Sigorta
Ergo Sigorta
Eureko Sigorta

Tümünü Görüntüle +
Merkezlerimiz
Tümünü Görüntüle +
Öneri, İstek ve Şikayetler